Promykowe rodziny mają mnóstwo talentów

5 kwietnia 2022 r. rozstrzygnęliśmy Rodzinny Konkurs Talentów, którego organizatorem było Przedszkole Niepubliczne „Promyk”. Jury miało nie lada wyzwanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ wszystkie prace, filmiki oraz zdjęcia były wyjątkowe oraz pełne rodzinnych pasji.
Przypomnijmy, że konkurs przeznaczony był dla wszystkich przedszkolaków Przedszkola Niepublicznego „Promyk” i ich rodzin. Tematem przewodnim były rodzinne talenty, które można było przedstawić przy pomocy różnych technik: reportaż fotograficzny, nagranie filmowe oraz rodzinne dzieło, np. rzeźba, czy obraz.
Wpłynęło do nas kilkanaście różnorodnych ale wyjątkowych prac, które podziwiały również wszystkie nasze przedszkolaki, na specjalnym pokazie. Poprzez ten konkurs chcieliśmy pokazać siłę i ideę rodziny i wspólnie spędzanego czasu, który w dzisiejszych czasach jest bezcenny. Promujemy również wspólne rozwijanie pasji, zainteresowań nie tylko z rodzicami, ale również z dziadkami. Wiedza i miłość przekazywana z pokolenia na pokolenie jest nie tylko wyjątkowa ale to również cudowna recepta na umacnianie więzi oraz wspaniałe wspomnienia. Naszym celem jest ukazanie Promyczkom, że każda rodzina jest wyjątkowa, ale również podobna do św. Rodziny z Nazaretu. Przecież Józef był stolarzem, tak jak niejeden z naszych tatusiów. Maryja opiekowała się mały Jezusem i przygotowywała pyszne posiłki, tak jak to robią nasze mamy czy babcie. Dziękujemy, że podzieliliście się z nami swoim wspólnie spędzonym czasem, pełnym miłości i pasji. Gratulujemy zwycięzcom, oto oni:

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

I MIEJSCE- ALEKSANDER ELTON Z RODZINĄ;

 

II MIEJSCE- NORBERT KORENKIEWICZ Z RODZINĄ;

 

 

III MIEJSCE- MARIA I MICHAŁ MULEWSKI Z RODZINĄ;

 

WYRÓŻNIENIA:

WIKTORIA WIŚNIEWSKA Z RODZINĄ;

 

VIVIEN ORZEŁOWSKA Z RODZINĄ;

 

FILIP POKŁADEK Z RODZINĄ;

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

 

 Powrót