Obchody Dnia Papieskiego

12 i 13 października, nasze Promyczki wzięły udział w uroczystych apelach z okazji obchodów XXIII Dnia Papieskiego. W tym roku odbył się on pod hasłem: “Jan Paweł II- Cywilizacja życia”.
Dzieci z grup “Biedronek” oraz “Misiów” przypomniały swoim kolegom i koleżankom sylwetkę naszego wielkiego Polaka- Karola Wojtyły. W apelu po raz pierwszy uczestniczyły nasze maluszki- “Kotki” oraz “Jeżyki”. Wszystkie dzieci w odświętnych strojach, z przypiętymi kotylionami, uroczyście odśpiewały ulubioną pieść papieża- “Barkę”.
Promyczki recytowały również wiersze autorstwa naszej pani dyrektor- Justyny Kowalewskiej- Igorek- wiersz: “Co to za zagadka?” i Lenka- wiersz “Lolek”.
W postać papieża wcielił się Aleksander z “Biedronek”, który w przebraniu papieskim, wspaniale demonstrował ulubione zajęcia Jana Pawła II.
To był cudowny czas, a emocje, jakie nam towarzyszyły można zaobserwować poniższej fotorelacji.
Janie Pawle II- Ty kochałeś dzieci i młodzież, powierzamy Ci wszystkie dzieci na świecie, dzieci i wychowawców i rodziców naszego przedszkola. Czuwaj nad nami, do zobaczenia w NIEBIE!

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót