Zajęcia Otwarte

Zajęcia otwarte w “Promyku”
W naszym przedszkolu, w każdym semestrze roku szkolnego, rodzice Promyczków są zaproszeni na tzw. “Zajęcia Otwarte”. Podczas zajęć, mogą zaobserwować, jak pracuje ich dziecko, jakimi metodami dydaktycznymi pracuje grupa oraz jak dziecko radzi sobie w tej nowej społecznie sytuacji. Czasami, do zajęć włączani są również rodzice np. Do wspólnej zabawy ruchowej lub innego zadania, które wykonuje ze swoim dzieckiem. To doskonała zabawa, ale także integracja i nauka nowych kompetencji społecznych, które dzieci w przedszkolu nabywają.
Zajęciom otwartym w “Promyku” niejednokrotnie towarzyszy improwizacja teatralna w wykonaniu naszych pań. Stroje, rekwizyty, środki dydaktyczne i scenografia zachęcają dzieci do czynnego udziału i są powodem radości i pozytywnych odczuć, co mamy nadzieję zaobserwują państwo na poniższych zdjęciach.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych przedsięwzięciach oraz czynnemu towarzyszeniu dziecku w jego wysiłkach ku poznawaniu świata:)

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót