Specjaliści

Specjaliści

Tomasz Tokarczyk – Psycholog. Absolwent psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Ukończył specjalizację psychologii klinicznej i osobowości. Uczestniczył w szkoleniu z zakresu Podstawowych Umiejętności Udzielania Pomocy Psychologicznej oraz Nowoczesnych Metod Diagnozowania oraz Terapii Uzależnienia i Psychoterapii Członków Rodzin”. Od dwóch lat pracuje jako psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień w Ośrodku Terapii Uzależnień Stare Juchy. W ramach stażu szkoleniowego przez rok pracował jako opiekun/wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej.

 

Mateusz Furman – trener;  prowadzi Klub Piłki Nożnej; Trenował dzieci i młodzież w klubach: Piłkarskie Talenty Ełk oraz Junior Ełk. Jest zawodnikiem w trzecioligowym klubie MLKS Znicz Biała Piska.
Prowadzi oficjalny fan page: Facebook, na którym znajdziecie Państwo więcej informacji oraz relacje z ciekawych wydarzeń sportowych.

 

Paulina Kowalewska – Nazywam się Paulina Kowalewska i od sześciu lat zajmuje się nauczaniem języka angielskiego wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Doświadczenie zdobywałam zarówno w Polsce jak i zagranicą.
Fascynacja językiem zaczęła się od wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie dane było mi również rozwijać umiejętności pedagogiczne. Prowadzone przeze mnie zajęcia zapewniają dzieciom mnóstwo atrakcji oraz aktywności, które wspomagają utrzymanie koncentracji oraz zabierają przedszkolaki w magiczny świat nauki angielskiego. Pasja połączona z doświadczeniem, sprawiają, iż dzieci z ogromnym entuzjazmem uczestniczą w zajęciach, co przekłada się na dalsze efekty.

 

Izabela Filiks  – Instruktor Zumba Fitness ,Zumba kids&kids Junior,instruktor Strong Nation,instruktor Fitnessu na trampolinach Zajecia prowadzi od 6 lat ,organizuje maratony Zumba a także charytatywne. Caly czas się szkoli, aby podnosic swoje kwalifikacje. Jest także Certfikowanym Animatorem eventowym i hotelowym . Zumba to praca, która daje jej wiele radości, poznawanie ludzi dzielenie się z nimi pasją i zarażanie dobrą energią to jej priorytety:)

 

 

 

Elżbieta Sobolewska – prowadzi zajęcia Rytmika.

Wśród wielu czynników wpływających na ogólny rozwój dziecka muzyka odgrywa bardzo ważną rolę. Przeżycia emocjonalne związane z percepcją i wykonaniem zadań muzycznych mają wyraźny wpływ na rozwój dyspozycji psychicznych dzieci. Rozwój analizatora słuchowego w zakresie słuchu akustycznego, rozwój koncentracji, uwagi, pamięci muzycznej i pozamuzycznej, logicznego myślenia i mowy – odbywa się w procesie oddziaływania różnorodnych bodźców muzycznych. Realizuje się to przede wszystkim na zajęciach umuzykalniających. Pełne śpiewu, zabaw ruchowych i tańca, stwarzają możliwość zaspokojenia wrodzonej dzieciom potrzeby ruchu i uzewnętrznienia przeżyć emocjonalnych.

 

Marta Lewandowska – Urban – logopeda. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Filologii Polskiej o specjalności nauczycielskiej oraz na Wydziale Historii o specjalności Wiedzy o Społeczeństwie na Uniwersytecie w Białymstoku. Pracowała w szkole podstawowej i gimnazjum jako nauczyciel języka polskiego. Na Uniwersytecie w Białymstoku ukończyła podyplomowe studia logopedyczne.  Brała udział w zajęciach i prowadziła terapię logopedyczną w poradni logopedycznej  w Białymstoku. Kocha pracę z dziećmi!

 
 

 

Monika Budziejko – Magister fizjoterapii po Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 15 lat doświadczenia zawodowego w pracy z pacjentami ortopedycznym i z dziećmi. Jej pasją jest praca z dziećmi z wadami postawy, wadami stóp, z osobami z problemami ortopedycznymi i bólowymi oraz z problemami z obszaru głowy, czaszki i stawów skroniowo-żuchwowych.
Współprowadzi gabinet fizjoterapii w Ełku i Grajewie, gdzie z każdym pacjentem pracuje się indywidualnie. Więcej informacji na stronie: http://fizjoterapia-elk.pl

Anna Ampuła – nauczyciel, prowadzi m.in. „Zajęcia z Terapii Ręki”. Ukończony kurs „Terapia ręki I i II stopnia”. Uczestnictwo w szkoleniu warsztatowym  „Grafomotoryka w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w oparciu o Program Terapii Ręki;

  • Certyfikat „Neurofizjologiczne podstawy procesów integracji sensorycznej” – Kurs Integracji Sensorycznej – I stopień, Sensoplastyka – Trener I stopnia

 

 

Beata Szrajder – nauczyciel wspomagający; prowadzi zajęcia: „Rękodzieło”

 

 

 

 

Paulina Malewska – asystent nauczyciela, prowadzi zajęcia: „Nauka gry na ukulele”

 

 

 

 

 

Justyna Kowalewska – dyrektor Przedszkola niepublicznego „Promyk”,
mgr nauk o rodzinie, oligofrenopedagog; mówi dzieciom o Jezusie podczas zajęć z Religii

 

 

 

 

Piotr Kowalewski – sprawuje opiekę artystyczną nad zajęciami „Mały Teatr Wielki”, prowadzonymi przez nauczycieli Przedszkola „Promyk” oraz prowadzi zajęcia wokalne.

– Magister Sztuki, Aktor Dramatu

– Studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.