Pożegnanie “Tygrysków” i “Żabek”

24 czerwca w “Promyku” miało miejsce pożegnanie naszych kochanych absolwentów z grup: “Tygrysków” i “Żabek”. Tradycyjnie odbyło się ono bardzo uroczyście i odświętnie. Dzieci w galowych strojach i biretach na głowach, kończyły przygodę z przedszkolem w radosnej atmosferze.
Na początku uroczystości odbył się skecz, po którym dzieci pięknie odtańczyły „Poloneza” oraz zaśpiewały wzruszające piosenki o pożegnaniu przedszkola. Następnie Promyczki otrzymały dyplomy, upominki oraz uścisnęły dłoń swojej pani dyrektor😊 Nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci tortu. Na zakończenie odbyły się podziękowania paniom oraz dyrekcji, przy których, jak zawsze, pojawiły się łezki wzruszenia.
Po pięknej i dostojnej uroczystości, na naszych absolwentów czekało mnóstwo atrakcji wieczornych oraz “Zielona Noc” – jedyna taka, na którą dzieci czekają najbardziej, a którą spędzają w przedszkolu😊 Promyczki świetnie się bawiły podczas dyskoteki, podchodów w okolicy naszej placówki w poszukiwaniu skarbu oraz nocnego zwiedzaniu przedszkola z latarkami (największa frajdą okazało się zwiedzanie kuchni i magazynku😊).
Kochane “Tygryski” i “Żabki”!
Dziękując Waszym Paniom za wspaniałe przygotowanie Was do szkoły oraz pięknej uroczystości pożegnalnej, dziękujemy również za Waszą obecność w naszym przedszkolu, rodzicom- za współpracę i każde dobre słowo. Życzymy Wam podejmowania samych właściwych decyzji na nowej edukacyjnej ścieżce Waszego życia i obiecujemy, że będziemy o Was pamiętać!
Odwiedzajcie nas. Życzymy Wam miłych i bezpiecznych wakacji, Do zobaczenia!
– Kadra oraz Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego “Promyk”:)

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót