Pożegnanie absolwentów 2021

25 czerwca nasze najstarsze przedszkolaki z grup: Biedronek i Jeżyków, wzięły udział w uroczystości pożegnalnej z okazji zakończenia przedszkola.
Podczas uroczystości Promyczki wystąpiły w przedstawieniu skeczu pokazującym w sposób żartobliwy ich codzienność w „Promyku”. Następnie dostojnie odtańczyły „Poloneza”. Na zakończenie, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.
Uwieńczeniem uroczystości były podziękowania ze strony rodziców oraz wspólne fotografie. Natomiast wieczorem nastąpiło wydarzenie, na które Promyczki czekały najbardziej, czyli szalona „Zielona noc” 🙂 podczas której były atrakcje, zadania, dyskoteka i wspólnie spędzony czas wśród przedszkolnych przyjaciół i kochanych pań.
Nasze kochane Biedronki i Jeżyki!
Będziecie już na zawsze w naszej pamięci. Życzymy Wam, abyście nie zgubiły swojej dziecięcej radości i ciekawości życia. Mamy nadzieję, że na swojej drodze spotkacie samych wspaniałych, mądrych ludzi, którzy przeprowadzą Was przez wspaniały świat, w którym dane nam było się poznać! 🙂 Jesteście już gotowe do wejścia w nowy etap życia, jakim jest SZKOŁA 🙂 Wszystkim rodzicom dziękujemy za współpracę w wychowaniu naszych „wspólnych” dzieci i wszelkie dowody uznania oraz zwykłą, ludzką życzliwość odczuwalną na każdym kroku!
Odwiedzajcie nas, prosimy. kiedy tylko będzie ku temu okazja.

Do zobaczenia!

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót