Piknik Rodzinny

“Ahoj, przygodo!”

Tym razem, w ramach corocznego spotkania na pikniku rodzinnym, społeczność “Promyka” wybrała się na morską wyprawę:)
Tradycyjnie przygotowaliśmy naszym rodzinom wiele atrakcji i ciekawych propozycji. Każdy znalazł coś dla siebie. Kąciki zainteresowań “kusiły” już samą nazwą i atrakcyjną ofertą: “Na fali kreatywności”, “Wodne szaleństwa”, “Syrenia przystań”, “Głębia oceanu”, “Pod żaglami”- kącik św. Józefa, kącik SPA i inne.
Tegoroczny piknik nie mógł się odbyć bez wpólnego śpiewania z panią Marią- prowadzącą w przedszkolu zajęcia z Rytmiki, w którym tematem przewodnim była muzyka żeglarska- tzw. “szanty”. Odbyła się również rozgrzewka- gimnastyka i wspólny taniec poprowadzony przez panią Ewelinę.
Chętne dzieci wraz z rodzicami wytężały umysł podczas quizu “Wiedzy o Życiu i Rodzinie” oraz “Loterii Promyka”:), w której można było “upolować” wspaniałe nagrody:)
Wśród atrakcji nie zabrakło ukochanych przez dzieci “Dmuchańców”, jazdy na kucyku, czy stoisk z pysznościami: watą cukrową i pysznymi goframi:)
Nowością podczas pikniku była przejażdżka boiskiem specjalnym elektrycznym samochodzikiem!
Dla ochłody, w naszej “Kawiarence pod Dębem” czekała orzeźwiająca lemoniada, kawa, herbata oraz kiełbaski z ogniska i pyszna fasolka po bretońsku:)
Wspaniałe wypieki rodziców naszych “promyczków” wzięły udział w konkursie: “Słodkie arcydzieło”. Wyłoniono zwycięzców, przyznano I, II i III miejsce oraz wręczono wspaniałe nagrody.
Czas Pikniku umilała wszystkim Giga Maskotka- w tym roku była to sympatyczna małpka, która chętnie pozowała do wspólnych zdjęć.
Podczas piknik rozstrzygnięto konkurs plastyczny p.t.: “Z głębin oceanu”. Dzieci otrzymały nagrody a prace można było podziwiać na piknikowej wystawie.
Tradycyjnie, w leśnym Dworze gościliśmy wóz strażacki PSP z ekipą, która przygotowała dzieciom atrakcje w postaci “gaszenia pożaru” i wizyty w samochodzie strażackim. Zabawa była świetna, tym bardziej, że woda pozwoliła choć na chwilę się schłodzić.
Zawody w piłce wodnej również dostarczyły mnóstwa pozytywnych wrażeń i ochłody!
Na zakończenie Pikniku miała miejsce prawdziwa sportowa uczta, a mianowicie mecz piłki nożnej o puchar “Promyka”, w którym wzięli udział tatusiowie naszych Promyczków😊 Panowie spisali się na medal a nawet puchar! Wszyscy uczestnicy z sędzią na czele, otrzymali symboliczne upominki😊
Gratulujemy wspaniałej rywalizacji i dziękujemy za dobrą zabawę!
Drodzy Państwo, dziękujemy za Waszą obecność, wspaniałą, rodzinną atmosferę oraz niepowtarzalny klimat podczas tegorocznych morskich podróży do głębin oceanu! Składamy wyrazy wdzięczności wszystkim rodzicom, sponsorom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji wspólnego “Promykowego święta”😊
Ahoj, przygodo! Życzymy miłych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia za rok, na kolejnym pikniku!
DZIĘKUJEMY- Dyrekcja oraz kadra P.N. “Promyk”😊
Zapraszamy również na szerszą fotorelację z pikniku na www “Promyka” w zakładce: Galeria- Zdjęcia do pobrania (w b. dobrej jakości), niech będą super pamiątką z wydarzenia. Przeżyjmy to wspólnie jeszcze raz!

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót