OBCHODY XXII “DNIA PAPIESKIEGO”

10 października 2022r. W Ełckim Centrum Kultury odbył się Konkurs Recytatorki i Wokalny w ramach obchodów XXII Dnia Papieskiego, który w tym roku obchodziliśmy pod hasłem: “Blask Prawdy” (“Veritatis Splendor”). Wzięli w nim udział nasi wychowankowie z najstarszych grup. Promyczki recytowały wiersze autorstwa pani dyrektor- Justyny Kowalewskiej. III miejsce w konkursie otrzymała Hanna Bernaciak z grupy “Kotki”, natomiast wyróżnieni zostali: Igor Gołdowski (“Misie”) oraz Mikołaj Babicz (“Pszczółki”). Dzieci otrzymały dyplomy, upominki oraz statuetkę (patrz: zakładka- “O nas- NASZE SUKCESY).
Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz paniom i rodzicom, którzy przygotowali dzieci do występów. Niech święty Jan Paweł II czuwa i wstawia się za swoimi rodakami w niebie!
13 października odbyły się również w naszym przedszkolu uroczyste apele z okazji Dnia Papieskiego. Nasze odświętnie ubrane Promyczki podczas uroczystości, poznawały postać wielkiego Polaka- papieża. To był dzień pełen wzruszeń, wspomnień
i nadziei.

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót