Nowe sprzęty multimedialne w Promyku

Z prawdziwą przyjemnością możemy pochwalić się wiadomością, że pod koniec ubiegłego roku szkolnego nabyliśmy dodatkowe, ciekawe sprzęty elektroniczne. Mowa tu o Tablicy Interaktywnej oraz Magicznym Dywanie. Promyczki bardzo chętnie korzystały z ww. sprzętów. Oba znajdują się w naszej głównej siedzibie (sala nr 5 i sala nr 3). Niebawem dotrze kolejna Tablica Multimedialna, która będzie służyła dzieciom przebywającym w naszej Filii (ul. Dobrzańskiego 5).
Tablice są ogromną pomocą w pracy nauczyciela. Dzieci mają możliwość aktywnie uczestniczyć w ciekawych zajęciach przygotowanych w oparciu o możliwości, jakie stwarzają nowe zdobycze techniki. Ciekawe interaktywne prezentacje oraz filmy edukacyjne, to tyko niektóre z korzyści, jakie dają zajęcia z wykorzystaniem tablic. Przy pomocy tablic możemy np. przeprowadzić zajęcia z Kodowania lub rozwiązywać rebusy itp.
Jeśli chodzi o Magiczny Dywan, to jest on narzędziem służącym do aktywnego, ruchowego spędzenia przez dzieci czasu. Jest świetnym narzędziem do zajęć i rozrywki, gdy np. pogoda za oknami płata figle i dzieci nie mogą wyjść, aby się poruszać. Mamy nadzieje, że zakup nowych sprzętów uatrakcyjni pobyt Państwa pociech w Promyku oraz spowoduje, że będą radosne i szczęśliwe.

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót