Nasze panie to wybitne aktorki

Nasze panie, to wybitne aktorki!
Promykowe panie uwielbiają występować przed naszymi przedszkolakami. Często podczas zajęć (w tym zajęć otwartych z rodzicami) np. na podsumowanie tematu tygodnia, “wskakują” w stroje, przygotowują rekwizyty i piękną dekorację, aby za chwilę wystąpić w przedstawieniu. Promyczki (szczególnie te młodsze) bardzo lubią oglądać swoje panie, które wcielają się w zwierzątka gospodarskie lub zwierzątka leśne i przedstawiają dzieciom opowiadanie, bajkę lub baśń z przesłaniem (morałem).
Podczas Atrakcji Specjalnych, które w każdej grupie prowadzimy jeden lub dwa razy w miesiącu, nasze sale zamieniają się w mroźne krainy, cyrk, dżunglę i inne ciekawe miejsca, w których nasze panie przebrane za pingwiny, bałwanki, żyrafy, clowny i inne postacie bawią się świetnie i czują, jak ryba w wodzie:)
Niewątpliwie talent aktorski niezbędny do udziału w przedstawieniach i improwizacjach jest atutem naszych promykowych pań😊 Głowy pełne pomysłów, kreatywność i świetna zabawa, każdego dnia przyświecają paniom nauczycielkom. Dzieci zachęcone przykładem, chętnie biorą udział w zabawach teatralnych, przebierają się i wcielają w bajkowe postacie. Takie panie to prawdziwy skarb!

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót