Uroczystość nadania patrona- Świętej Rodziny z Nazaretu

28 września 2022r. społeczność naszego przedszkola uczestniczyła w bardzo ważnej
i długo wyczekiwanej uroczystości. Podczas mszy świętej inaugurującej Nowy Rok Szkolny, której przewodniczył Jego Ekscelencja Biskup Jerzy Mazur, w geście uroczystego aktu, nadano naszej placówce patrona, którym została Święta Rodzina z Nazaretu:)
Nasze Promyczki wraz z całymi rodzinami, dyrekcją oraz wychowawczyniami, sumiennie przygotowywały się do tego ważnego momentu. Uczestniczyliśmy m.in. w konkursach na temat Świętej Rodziny, nauczyliśmy się śpiewać specjanie na tę okazję przygotowany hymn, odmawialiśmy piękną modlitwę napisaną przez panią dyrektor oraz braliśmy udział w zajęciach wokalnych, podczas których uczyliśmy się pieśni na mszę świętą.
Punktem kulminacyjnym naszych rocznych przygotowań był Piknik Rodzinny, który w tym roku odbył się pod hasłem: “Rodzina to Arcydzieło”. Rodzice oraz dzieci poznawali sylwetki Świętego Józefa i Maryi oraz Dzieciątka Jezus. Był to błogosławiony czas integracji, uwrażliwienia na piękno RODZINY podczas wspólnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu.
Podczas mszy świętej ksiądz Biskup poświęcił obrazy z wizerunkiem Świętej Rodziny, które znalazły miejsce w przedszkolu i obiecał nam, że akt nadania patrona zostanie potwierdzony przez Watykan, aby miał rangę ważnego i zatwierdzonego dokumentem wydarzenia.
Jako społeczność Przedszkola “Promyk” jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zaistnienia faktu nadania naszej placówce patrona. Wierzymy, że od tego momentu Święta Rodzina z Nazaretu w sposób szczególny otacza nas i nasze rodziny swoją opieką I wstawiennictwem w niebie. Bogu niech będą dzięki!

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót