Kierunek- “Przystanek Lipińskie”!

W “Promyku” życie tętni i nie zwalnia tempa…
Czerwiec obfituje w różne ciekawe wyprawy, wycieczki, spacery i inne atrakcje!
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, nasze najstarsze przedszkolaki z grupy: “Misiów” i “Pszczółek” wybrały się na wycieczkę do miejscowości Lipińskie Małe, gdzie czekało na nie mnóstwo ciekawych niespodzianek.
Przywitała nas zaprzyjaźniona pani Ewa, która prowadzi m.in. warsztaty lepienia z gliny. Nasze starszaki bardzo chętnie wzięły w nich udział i utworzyły piękne dzieła według własnej wyobraźni. Czekamy, kiedy do nas wrócą po wypaleniu ich w specjalnym piecu:)
Duży plac zabaw i atrakcji, również cieszył się powodzeniem. Dzieci uczyły się m.in. strzelania z prawdziwego łuku! Gwoździem programu wycieczki było szukanie skarbu Jaćwingów ukrytego na polu pani Ewy. Pszczółki i Misie bez problemu poradziły sobie z jego odnalezieniem, a przy okazji dowiedziały się co nieco z historii tego miejsca. Dzieci były zachwycone i długo opowiadały o tym, co przeżyły na naszej wyprawie:)
Zachęcamy do odwiedzenia tego ciekawego miejsca, położonego niedaleko Ełku- Przystanek Lipińskie | Gospodarstwo agroturystyczne w pobliżu Ełku (przystaneklipinskie.pl)

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót