Karnawałowe szaleństwo w Promyku😊

Tegoroczne bale karnawałowe naszych przedszkolaków przyniosły nam dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Nasze kreatywne panie zamieniły przedszkolne sale w prawdziwe działa sztuki.
Najmłodsze przedszkolaki wybrały się w podróż na Królewski Zamek, aby wspólnie z paniami bronić jego mieszkańców przed zielonym smokiem! Natomiast Jeżyki przemierzały Leśną Krainę w poszukiwaniu przygód i spotkań z jej mieszkańcami😊
Starsze Promyczki, bawiły się na balach o charakterze Walentynkowym, biorąc udział w super konkurencjach, zabawach i zadaniach związanych z tematem balu.
Niezawodni Rodzice naszych dzieciaczków, przygotowali piękne balowe stroje, w których uczestnicy balu prezentowali się znakomicie! Wszystkie księżniczki, bohaterowie, rycerze, zwierzątka i postacie z bajek, chętnie pozowały do pamiątkowych fotografii. To były piękne chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci.
Zapraszamy poniżej na naszą relację foto oraz filmiki zamieszczone na FB Przedszkola “Promyk” 🙂

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót