„A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna….”

Dzień 6 grudnia, jak co roku, był świętem naszego gościa, czyli: MIKOŁAJA.
W dniu swoich imienin odwiedził on także nasze przedszkolaki, które przygotowały na to spotkanie piosenki, wierszyki, życzenia oraz listy z wymarzonymi prezentami.
Był nawet tort oraz świąteczne pierniczki!
Nasz Mikołaj był bardzo zadowolony, czasami nawet się wzruszał widząc gorące serca dzieci. Jak co roku, Promyczki zostały przez niego obdarowane prezentami, którymi będą mogły cieszyć się w swoich grupach.
Z okazji Mikołajek, nasza dyrekcja zorganizowała również konkurs plastyczny, w którym wzięły udział przedszkolaki z najstarszych grup. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce właśnie
6 grudnia. Przyznano pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz wyróżnienia. Najlepsze prace można podziwiać na wystawie w szatni nr.1. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy Ci Mikołaju, że o nas pamiętałeś i jak co roku hojnie obdarowałeś…. Obiecujemy, że będziemy o Tobie pamiętać, do zobaczenia za rok!

Przedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne PromykPrzedszkole Niepubliczne Promyk
 Powrót