„Wierszyki recytujemy i świetnie się z tym czujemy”

Marzec, to nie tylko przygotowania do wiosny i do świąt Wielkiej Nocy.
W „Promyku” zapanował poetycki nastrój, a to za sprawą wewnętrznych Przeglądów
i Konkursu Recytatorskiego, w których wzięli udział nasi mali-wielcy artyści. Biedronki oraz Pszczółki mogły zaprezentować swoje talenty w Przeglądzie Recytatorskim, w którym nie były przyznawane miejsca, natomiast dzieci z grupy Motylki wystąpiły w Konkursie: „Wierszomania”. W obu przypadkach przyznano również nagrodę publiczności.
Przeglądy miały na celu, przede wszystkim, rozwijanie talentów dzieci oraz pokonywanie tremy i strachu związanego z występami publicznymi na dużej scenie
Zarówno do przeglądu, jak i do konkursu organizowanego w naszym przedszkolu, dzieci przygotowywały się w domu pod okiem swoich rodziców, którzy byli naszymi honorowymi gośćmi. Rodzice, jak zwykle, spisali się na medal i wspaniale przygotowali dzieci do występów. Promyczki nie tylko recytowały ale również pięknie wyglądały. Niektóre dzieci miały specjalnie przygotowane stroje, które łączyły się z tematyką recytowanego wiersza.
Prócz gratulacji i braw, nagrodą za występ na scenie był Dyplom oraz upominek, a w Konkursie: „Wierszomania”- nagrody ufundowane przez sponsorów, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy:)
Gratulujemy odwagi i włożonego trudu- przede wszystkim dzieciom, ale również- ich wspaniałym rodzicom za zaangażowanie i współpracę we wspólnym dziele.